3 Ay Öde 4 Ay Kullan Fırsatı Başladı! Detaylar için tıklayın.
Hizmet Kullanım Sözleşmesi

Hizmet Kullanım Sözleşmesi

196 Görüntüleme


SiberDizayn Oyun Sunucu ve Eklenti Hizmet Kullanım Şartları

 

Firmamızdan hizmet almadan önce kayıt olurken size sunulan "Kullanım Şartlarını" mutlaka okuyun.

 

Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

 

Bu sayfada bulunan "Hizmet Kullanım Sözleşmesini" kabul etmeyen şahısların firmamızdan hizmet almamaları önemle rica olunur.


Oyun sunucularında ve eklentilerinde kurulum tamamlandıktan sonra kesinlikle iade bulunmamaktadır.


Files ve eklentilerde %100 sorunsuzluk garantisi kimsenin veremediği gibi firmamızda verememektedir. Sorun tespit etmeniz halinde sorunu çözülmekte veya sorunlu alan kaldırılmaktadır.


Tespit edilen sorunlar 1 ile 7 iş günü içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır. Bu süreyi beklemek istemeyen müşterilerimiz files değişikliği hakkına sahiptir.


Files içeriğinde mevcut sistemlerde çıkabilecek hata/bug bildirimlerinizi bize bildirdikten sonra SiberDizayn'ın bu özelliği bir süreliğine veya tamamen kaldırma hakkı bulunmaktadır.


Ücretsiz files ve eklentileri kullanma zorunluluğu bulunmamaktadır. Müşterimiz dilerse kendi filesini kurabilir.


Files özellikleri filesin çıkış yılına göredir. Filesler tanıtım sayfalarından detaylı incelenip o şekilde tercih edilebilir.


Müşterimiz dilediği zaman firmamıza özel files değiştirme programı ile farklı bir filese geçebilir, sipariş esnasında seçtiği filesi kullanma zorunluluğu yoktur.


Fileslerimiz SiberDizayn sunucularında lisanslı olarak çalışmaktadır. Dosyaları farklı firmaların sunucularına aktarmak yasaktır.


Firma sunucularımız harici farklı sunuculara files veya eklentiler için kurulum yapılmayıp lisansta sağlanmamaktadır.


Files ve eklentiler internette veya 3. kişiler ile paylaşılamaz. Paylaşılması halinde hizmet iptal edilir, hesap askıya alınır.


Files source dosyaları müşteriye iletilmemektedir. Müşteri source harici tüm değişiklik ve düzenlemeleri yapabilir. Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.


Firmamızın sağladığı files ve eklentiler tanıtımda gösterildiği gibidir. Tanıtımda gösterilmeyen özellikler garanti edilmemektedir.


Satın alınacak hizmetler ödeme yapmadan önce detaylıca incelenmeli, satın aldıktan sonra olmayan bir özellik talep edilmemelidir.


Firmamızın files ve eklentiler üzerinde değişiklik ve düzenleme desteği yoktur. Satın aldıktan sonra isteğe özel işlemler için iletişime geçilmemelidir.


Firma personeli ve müşteri arasındaki ilişkiler saygı çerçevesi içerisinde olmak zorundadır. Hakaret, küfür vb. durumlarda hizmet iptal edilecek müşteri hesabı askıya alınacaktır.


Sunucu bilgileri teslim edildikten sonra sorumluluk müşteriye aittir. Yedekleri düzenli almalı, şifreleri değiştirmeli ve gerekli güvenliği sağlamalıdır. Bu işlemler için firmamızdan destek alabilir.


Şifre sorumluluğu müşteriye aittir. Sunucu şifreleri 2. bir kişiye verildiğinde yada kişisel bilgisayarlarında alınan güvenliklerin düşük olmasından şifreleri çalınan müşteriler ve sunucularda oluşan zararlardan firmamız sorumlu değildir.


Yedek sorumluluğu müşteriye aittir. Firmamız oyun sunucularında ve eklentilerinde yedek almamaktadır ve sorumluluk kabul etmemektedir.


Müşteri işlemlerinden kaynaklı hatalarda firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Müşteri dilerse hizmeti sıfırlanabilir.


Sunucularımızı dosya deposu olarak kullanmak yasaktır. FTP server'da sadece web site dosyaları barınabilir.


Auto Patcher kurmak, pack upload etmek, dosya yüklemek yasaktır. Tespit edilmesi halinde hosting hizmeti bilgi verilmeden iptal edilir.


Paylaşımlı hosting hizmetlerimiz sadece site barındırma amacıyla kullanılabilir. Upload/download gibi işlemler yapılması yasaktır, tespit edilir ise hizmet iptal edilir.


Oyun sunucu paketleri ile birlikte alan adı (domain) olarak .TK verilmektir. Müşteri isterse alan adını değiştirebilir veya firmamızdan yeni alan adı tescil edebilir.


Oyun sunucuları ile birlikte tek seferlik alınan eklentiler tek sefer kurulup, files veya sunucu değiştirilince tekrar ücretsiz olarak kurulmamaktadır. (Örn: Full Client)


Tasarım hizmetlerinde sonradan oyun adı veya maddelerde değişiklik yapılmamaktadır. Firma kaynaklı hatalarda revize işlemi yapılmaktadır.


Nesne market sisteminde itemler ekli değildir. Müşteri dilediği itemi ekleyip satışa sunabilir.


Müşteri nesne market ödeme seçenekleri için ödeme firması ile anlaşabilir veya kendi banka hesaplarını ekleyebilir.


Telefon ve WhatsApp üzerinden teknik destek bulunmamaktadır. Teknik destek için web sitemizden destek bileti oluşturulup 7/24 destek alınabilir.


Firmamızın oluşturulan destek biletlerini minimum 1 dakika, maksimum 24 saat içerisinde cevaplama hakkı bulunamktadır. Ancak firmamız hiçbir müşterimizi 24 saat bekletmemiştir.


Firmamızda sağlanan hizmetler farklı bir firmadaki hizmetler karşılaştırılmamalı. Firmamız ne sunuyor ise o talep edilmeli ve kullanılmalıdır.


Firmamız harici bayilik üsulü sağlanan ürünlerde (hile koruması, panel sistemi gibi) firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Bayi, firmamıza ne sunuyor ise firmamızda müşterine onları sunmaktadır.


Teslimat sonrası oyunlar kapalı olarak teslim edilmektedir. Müşteri oyuna giriş yapacağı zaman oyunu açarak giriş yapabilir. Oyun açma adımlarına bilgilerinizin en altından ulaşabilirsiniz.


Müşterilerimiz satın aldıkları sunucu hizmeti ve bu sunucuya bağlı eklentileri dilediği zaman kayıp yaşamadan yükseltebilir.


Siparişler ödeme sonrası aynı gün içerisinde teslim edilmekte, müşteriye net bir saat iletilmemektedir. Sorun olmadığı sürece (oyun adı kullanımda olması, sipariş esnasında müşterinin eksik bilgi vermesi gibi) kesinlikle bir sonraki güne bırakılmamaktadır.


Oyun kanalları (CH-Channel) files core yapısına göre ve satın alınan pakete göre açılabilmektedir. (Örn: 3 core yapısına sahip bir fileste 3GB sunucuda 1 kanal açılabilir.)


www.siberdizayn.com.tr
Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.